Produkty

Naším cílem je vždy spokojený zákazník. Proto vyvíjíme a vyrábíme jen ty nejkvalitnější dopravníky třísek a krytování pro obráběcí stroje s maximální možnou variabilitou nastavení dle potřeb zákazníka. Rozsah našich výrobků a služeb je komplexní. Proto jsme vždy připraveni vyjít vstříc s osobitým přístupem a individuálním řešením na míru Vašim požadavkům.

Naše společnost vyvíjí a vyrábí vysoce kvalitní dopravníky třísek všech typů a rozměrů – šnekové, hrablové či článkové. Velkou výhodou je naše vlastní know-how výroby dopravníkových pásů. Pro všechny typy os. strojů vyrábíme teleskopické kryty v klasickém či nerezovém provedení.

Naše teleskopické kryty odolávající vysokým teplotám, chladícím kapalinám a třískám všeho druhu. Používáme velmi odolné a kvalitní stěrače vodících ploch s garancí vysoké přilnavosti a životnosti.

Na přání zákazníka vyrábíme na míru velmi lehké a účinné měchové kryty s klidným a tichým chodem. Pro vodící šrouby a hřídele dodáváme účinné spirálové kryty v mnoha rozměrech a provedeních. Tyto velmi kvalitní spirálové kryty jsou vhodné i pro vysoké rychlosti. Se širokou škálou hliníkových profilů nabízíme speciální ochranné rolety s tichým, přitom velice rychlým chodem.

produkty

Kromě těchto komponentů dodáváme další příslušenství pro vaše obráběcí stroje. Naše filtrační a chladící agregáty se širokým spektrem požadovaných provozních tlaků a filtračních parametrů dokáží díky použitým technologiím uspokojit požadavky každého zákazníka.

Dle potřeb zákazníka vyrábíme plastové a kovové energetické řetězy s možností paralelního vedení kabelů. Nosiče vyrábíme v otevřeném nebo uzavřeném provedení. Samotná výroba probíhá v Číně, sklady pro montáž nosičů jsou v ČR a Itálii.


  Kontaktní formulář 

  Jméno *

  E-mail *

  Telefon

  Ověřovací kód *captcha

  * Povinné položky

  Zpráva *

  tvorba webových stránek